Medarbejdere

Administration

  • Morten Holst Aaen
    cand.oecon., Indehaver
    Emailmha@laros.dk
  • Peter Lautrup
    EA, byggeri og salg & rådgivning
    Emailpl@laros.dk
  • Anders Korntoft
    Foreninger
    Emailak@laros.dk
  • Helle Munkholm Sørensen
    Kontor og udlejning
    Emailhms@laros.dk
  • Mads Berg Hansen
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv
    Emailmbh@laros.dk
  • Henriette Sørensen
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv
    Emailhs@laros.dk
  • Christina Vester
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv, foreninger
    Emailcv@laros.dk
  • Peter Bruun Jensen
    Foreninger
    Emailpbj@laros.dk
  • Morten Bjerg Mastrup
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv
    Emailmbm@laros.dk
  • Søren Freese
    Foreninger
    Emailsf@laros.dk
  • Brindu Nilakshan
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv
    Emailbn@laros.dk
  • Maria Mogensen
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv
    Emailmm@laros.dk
  • Emma Werge
    Udlejningskonsulent
    Emailew@laros.dk
  • Charlotte Spangsberg Hütscher
    Udlejningsejendomme, bolig og erhverv

Ejendomsservice

  • Hans Henrik Kongsted
    Indehaver, Ejendomsservice, inspektør
    Emailhhk@laros.dk
  • Peter Behr
    Ejendomsservice
    Emailbh@laros.dk
  • Kim Rou Pedersen
    Ejendomsservice
    Emailkrp@laros.dk
  • Poul Andersen
    Ejendomsservice
    Emailpa@laros.dk
  • Søren Andersen
    Ejendomsservice
    Emailsoeand@laros.dk
  • Jeanette Andersen
    Ejendomsservice
    Emailjlp@laros.dk
  • Betina Andersen
    Ejendomsservice
    Emailbetand@laros.dk
  • Christian Aslai-Sørensen
    Ejendomsservice
    Emailcas@laros.dk
  • Svend Ole Mikkelsen
    Tømrer & Bygningskonstruktør
    Emailsom@laros.dk

Andet

  • Malthe Jensen
    IT, drift og udvikling
    Emailinfo@laros.dk