fbpx

Medarbejdere

Administration

  • Morten Holst Aaen
    cand.oecon., Indehaver, adm. dir.
    Emailmha@laros.dk
  • Peter Lautrup
    EA, bestyrelsesformand, direktør for Byggeri og Salg
    Emailpl@laros.dk
  • Anette Kodahl Ledet
    COO
    Emailakl@laros.dk
  • Anders Korntoft
    Administrationschef, Foreninger
    Emailak@laros.dk
  • Mads Berg Hansen
    Administrationschef, Udlejningsejendomme
    Emailmbh@laros.dk
  • Helle M. Sørensen
    Kontor og udlejning
    Emailhms@laros.dk
  • Christina Vester
    Udlejningsejendomme og foreninger
    Emailcv@laros.dk
  • Morten Bjerg Mastrup
    Udlejningsejendomme
    Emailmbm@laros.dk
  • Susanne Lind
    Udlejningsejendomme
    Emailsl@laros.dk
  • Mads L. Elming
    Udlejningsejendomme
    Emailmle@laros.dk
  • Charlotte Louise Lundgaard
    Foreninger
    Emailcll@laros.dk
  • Martine M. Jensen
    Udlejningsejendomme
    Emailmmj@laros.dk
  • Rune Icedor Pedersen
    Foreninger
    Emailrip@laros.dk
  • Christina la Cour Hansen
    Foreninger
    Emailclh@laros.dk
  • Brindu Guna
    Udlejningsejendomme
    Emailbn@laros.dk
  • Maria Mogensen
    Foreninger
    Emailmm@laros.dk
  • Cassandra Andersen
    Udlejningsejendomme
    Emailca@laros.dk
  • Simon Kjær Hansen
    Udlejningsejendomme
    Emailskh@laros.dk
  • Frida Gravgaard Schulz
    Udlejningsejendomme
    Emailfgs@laros.dk
  • Eline Iversen Hansen
    Udlejningskonsulent
    Emaileih@laros.dk
  • Andreas Højgaard Rasmussen
    Foreninger
    Emailahr@laros.dk

Ejendomsservice

  • Hans Henrik Kongsted
    Indehaver, Ejendomsservice, inspektør
    Emailhhk@laros.dk
  • Peter Behr
    Ejendomsservice
    Emailbh@laros.dk
  • Kim Rou Pedersen
    Ejendomsservice
    Emailkrp@laros.dk
  • Søren Andersen
    Ejendomsservice
    Emailsoeand@laros.dk
  • Jeanette Andersen
    Ejendomsservice
    Emailjlp@laros.dk
  • Betina Andersen
    Ejendomsservice
    Emailbetand@laros.dk
  • Poul Andersen
    Ejendomsservice
    Emailpa@laros.dk

Andet

  • Jonas Glad
    IT-udvikling og support
    Emailjpg@laros.dk